Bohaterowie


Rozalie Dobrev- Urodzona 21 marca 1994 roku(London, Anglia, Wielka Brytania). Gdy miała 3 lata przeprowadziła się z rodzicami do Gdańska. Odważna i przebojowa dziewczyna. Nie boi się nowych wyzwań. Uwielbia śpiewać i cieszy się, że inni to doceniają. Chętnie flirtuje z nowo poznanymi chłopakami, lecz nocami marzy o wielkiej miłości. Lubi oglądać filmy ze znajomymi, a kiedy ma czas wybiera się na zakupy z przyjaciółką. Rok po przyjeździe do Polski jej mama umarła na raka. Wychowuje ją ojciec, właściciel firmy produkującej wafelki „Góralki”, chce dla córki jak najlepiej. Rose umie bardzo dobrze gotować i piec.


Lena Mikołajewska - Urodzona 4 kwietnia 1994roku (Gdańsk, Polska). Wrażliwa i nieśmiała dziewczyna, która boi się mówić otwarcie o swoich uczuciach, ze strachu przed odrzuceniem. Uwielbia rysować i jest w tym naprawdę dobra. Kocha swoją rodzinę oraz przyjaciół. Zawsze można na nią liczyć. Lubi czytać książki i chodzić na długie spacery. Jest typową romantyczką z artystyczną duszą. Ma trzyletniego brata Filipa


Harold Edward Styles – Urodzony 1 lutego 1994 (Holmes Chapel, Anglia, Wielka Brytania) Ma zielone oczy. Jest wielkim romantykiem, i najmłodszym członkiem zespołu. Na punkcie jego włosów wariują wszyscy, nie tylko fanki. Lubi niezależne dziewczyny i takie, które nikogo nie udają.

Louis William Tomlinson - Jest najstarszy z zespołu, urodzony 24 grudnia 1991roku (Doncaster, Anglia, Wielka Brytania). Ma niebieskie oczy i brązowe włosy. W miarę wysoki i szczupły. Uwielbia jeść surową marchewkę. Najśmieszniejszy z całego zespołu. Najlepiej dogaduje się z Harrym.

Zayn Javadd Malik –Urodził się w West Lane Baildon, Bradford, Anglia (12 stycznia 1993). Ma brązowe oczy, czarne włosy. Jest wysoki i dobrze zbudowany oraz słodki i romantyczny. Lubi dobrze wyglądać. Na pierwszy rzut oka wygląda na twardziela, jednak ci, którzy go dobrze znają wiedzą, że jest bardzo wrażliwy.


Niall James Horan – Urodzony 13 września 1993 roku (Mullingar, Irlandia). Jest ciemnym brunetem, ale farbuje się na blond. Jego oczy są błękitne jak bezchmurne niebo. Dobrze gra na gitarze. Uwielbia jeść.

Liam James Payne - urodzony 29.08.1993r. w Wolverhampton, Wielka Brytania. Jego oczy są brązowe, włosy również. Wysoki, szczupły. Jest opiekuńczy, czuwa nad wszystkim, dlatego chłopcy nazywają go "Daddy Direction". Nie cierpi łyżek, wręcz się ich boi.

I INNI

6 komentarzy:

 1. Fajne!!
  Czekam na pierwszy rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ambee ... ;* ♥29 listopada 2013 18:14

  Harry urodził się w Holmes Chapel, a do Evesham wyprowadził się po rozwodzie rodziców razem z matką i Gemmą, siostrą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informacje :) Widocznie coś pomyliłam :(
   Zaraz poprawię :))

   Usuń
 3. bohaterowie - super :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Boheterowie świetni ale już niestety powinno być Miała trzyletniego brata Filipa. :c

  OdpowiedzUsuń